Az Atık Çok Su Projesi

Kadıköy Belediyesi Az Atık Çok Su Projesi

Çevremize ve Geleceğimize Değer Katıyoruz

Kadıköy Belediyesi olarak, çevre dostu ve sürdürülebilir bir gelecek için  bir adım daha atıyoruz. "Az Atık Çok Su Projesi" ile Tek Kullanımlık Plastiklerin Azaltılması çalışmalarımız, hem doğal kaynaklarımızı koruma hem de bilinçli bir toplum oluşturma hedefimizi yansıtıyor.

Su İhtiyacını Ücretsiz Karşılıyoruz

Vatandaşlarımızın su ihtiyacını ücretsiz olarak karşılıyoruz. Su içmek için tek kullanımlık plastik şişelere ihtiyacınız yok. Şimdi, ilçemizdeki 4 muhtarlık binası ve 16 belediye hizmet biriminde bulunan termosla su alımına uygun arıtmalı su sebilleri sayesinde, su ihtiyacınızı çevre dostu bir şekilde ücretsiz olarak karşılamanız mümkün.

Kadıköy'ü daha sürdürülebilir bir yer haline getirmek için çaba gösteriyoruz. Tek kullanımlık plastiklerin azaltılması konusunda bilinçlenmenizi sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz bu proje ile çevre dostu bir Kadıköy için önemli bir katkıda bulunabilirsiniz.

Her An, Her Yerde Suyunuz Yanınızda!

Sokakta olan insanların, spor yapanların, çocukların veya yürüyüş yapanların anlık su ihtiyaçlarını ücretsiz bir şekilde kendi termoslarını doldurarak sağlamalarını ve yollarına devam etmelerini hedefliyoruz. Artık tek kullanımlık plastik şişeleri unutalım, çevremizi koruyalım.

En Yakın Su Sebilini Hemen Bulun!

Size en yakın su sebiline ulaşmak için tıklayınız. Siz de bu harekete katılın, sürdürülebilir bir Kadıköy için beraber adım atalım! Geleceğimizi koruyalım!